SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanlığı görevine atanan Dr. Orhan Erzurum düzenlediği basın toplantısı ile yeni atanan yönetim kurulu üyelerini kamu oyuna tanıttı.

30 Mart Yerel Seçimlerinde il başkanlığı görevinden istifa ederek belediye başkan adayı olan Dr. Orhan Erzurum, yeniden İl başkanlığı’na atandı.

MHP’de yaşanan yönetim değişikliğiyle ilgili basın toplantısı düzenleyen MHP Giresun İl Başkan Dr. Orhan Erzurum, güçlü bir yönetim için tekrar göreve getirildiğini ifade etti.

Dr. Orhan Erzurum, “Seçimlerin ardından yönetimlerde istifalar nedeniyle çözülmeler ve zafiyetler ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple genel merkezimizin önümüzdeki iki önemli seçim için daha güçlü bir yönetim kurulmasını istemiş ve bu konuda şahsıma tekrar yetki vermiştir” diye konuştu.

Belediye başkan adayı olduğu yerel seçimlerde kazanamasalar da başarılı olduklarını dile getiren Dr. Orhan Erzurum “Yerel seçimlerde ilkeli,düzgün,kamuoyunda ses getiren takdir edilen bir çalışma sistemiyle hareket ettik. Ekimimizle birlikte beklenen sonucu alamamış olsak ta partimizin başarısını yükselterek 40 yıldır olmayanı gerçekleştirip iki arkadaşımızı belediye meclisine üye yapmayı başardık. İl genelinde ise oylarımızı artırdık.Reel olarak baktığımızda il genelinde oylarını artırarak seçimlerden çıkan tek parti MHP olmuştur” dedi.

MHP İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum yaptığı değerlendirmenin ardından yeni atanan yönetim kurulu ve merkez ilçe başkan ve üyelerini basına tanıttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.