SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, ev ziyaretleri gerçekleştirerek projeleri hakkında vatandaşları bilgilendiriyor.

“Gündelik politikalar üretmek yerine, gerçekçi ve nesnel projeler ortaya çıkarmamız için vatandaşlarımızın görüş ve eleştirilerine ihtiyacımız var” diyen MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Gün içerisindeki programlarımızın dışında vatandaşlarımızla evlerinde buluşarak onların şikayetlerini ve temennilerini not ediyoruz. Partimiz, millet için politika üretme noktasında vatandaşın bizzat ayağına giderek böylece pozitif projeler ortaya çıkacak nesnellik oluşuyor” dedi.

Ev ziyaretlerinde edindiği izlenime göre Giresunlunun Cumhuriyet Halk Partili mevcut yerel yönetimden rahatsız olduğunun altını çizen Dr. Orhan Erzurum, “Vatandaşlarımız Giresun Belediyesi’nin faaliyetlerinden çok rahatsız. Bu eksende eksikliklerini tespit ederek, milletimizin çözüm üretme fırsatını onlara veriyoruz. Partimize ve şahsıma gösterilen ilgi gerçekten gurur verici. Sağ olsunlar büyük bir iltifat ediyorlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.