SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN KAZAN O KEPÇE GEZİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum Giresun’u geziyor, kendini anlatıyor.

MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, son olarak Gedikkaya ve Teyyaredüzü Mahallelerini gezdi, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, Gedikkaya ve Teyyaredüzü Mahallelerini gezdi. Vatandaşlar tarafından büyük ilgisi ile karşılanan Dr. Orhan Erzurum projelerinden oluşan Taahhütlerini sundu.

“Belediyecilik uzmanlık ister İş bilenin kılıç kuşananındır” diyen Dr. Orhan Erzurum, gezileri kapsamında ziyaret ettiği mahallelerde Giresun’a dair çözüm önerilerini sunmaya devam ediyor. Dr. Orhan Erzurum, mahalle toplantılarında yaptığı konuşmalarda yepyeni ve çözüm odaklı bir belediyelik anlayışı ile işe başlayacaklarını belirtti. MHP Adayı Dr. Orhan Erzurum, şunlara yer verdi; “Raf ömrünü tamamlamış, son kullanma tarihi geçmiş, beyanatlar ve olmayacak vaatlerle siyaset yapma dönemi artık kapanmıştır. İnsanımız artık kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Şimdi iletişim ve teknolojinin hakim olduğu bir dünyadayız. Artık herkes okuyor, görüyor, işitiyor ve buna göre de meseleleri enine boyuna tartışıyor. Hiç kimse anlamadan, dinlemeden, sorgulamadan ve mesajların özünü öğrenmeden karar vermiyor.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.