SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN’DA FAVORİYİZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum Giresun’da seçimin favorisi MHP olacak dedi.

Giresun’da seçimin MHP ve kendilerinden yana olduğunu belirten MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Allah’ın izni ile Giresunlular 30 Mart’ta güven duyduğu bize belediyeyi ve şehrimizi teslim edecek” dedi.

MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, genelde AKP ve yerelde CHP’nin iktidar olmasına rağmen Giresun’da yaptıklarının ortada olduğunu, hangi partiye mensup olursa olsun herkesi kendisine ve ekibine oy vermeye davet etti. Dr. Orhan Erzurum, işbaşına geldiklerinde Ankara’dan ya da otel odalarından belediye yönetilmeyeceğini vurguladı.

Partisinin il binasında seçim çalışmalarının değerlendirmesini yapan Dr. Orhan Erzurum, şunlara yer verdi; “Malumunuz seçimlere 3 gün gibi kısa bir süre kaldı. 30 Mart Pazar günü Türkiye ve Giresun için tarihi bir seçim olacak. Yaklaşık 7 aydır sahada çalışıyoruz. Giresunlularla beraber iç içe, halkla el ele seçim çalışması yapıyoruz. Çalışmalarımızın artık sonuna geldik. İnşallah 30 Mart’ta da bu çalışmamızın eserini alacağız. Çünkü 7 aydır ekibimle sahada olan bir başkan adayı ve 5 yıldır MHP’nin İl Başkanlığını yapan tecrübeli bir siyasetçi olarak gördüğümüz manzara ve tablo, bütün ibrelerin ve seçimin Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana olduğudur. Dolayısıyla geldiğimiz noktada şunu çok açık yüreklilikle söyleyebiliriz; Pazar günkü seçimin galibi MHP’dir.

Bunu biz halktan aldığımız bilgilerle, Giresun halkının şahsıma, ekibime ve partime gösterdiği teveccüh ile söylüyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.