SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN’DA MHP’Yİ ŞAHA KALDIRDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili adayları Dr. Orhan Erzurum, Ali Karadeniz, Bora Kılıç ve Dr. Hasan Yılmaz, dört koldan seçim çalışmalarını sürdürüyor.

orhanerzurumyeniyol

Özellikle Giresun Merkez’de Dr. Orhan Erzurum liderliğinde yaptığı bütün çalışmalarda oldukça ilgi gören MHP adayları son Yeniyol seçim bürosu açılışında adeta gövde göesterisi yaptı.

7 Haziran Genel seçimlerine sayılı günler kala Giresun’da heyecan giderek artarken, MHP Giresun Milletvekili adayları işi oldukça sıkı tutuyor. Şehri dört koldan gezerek vatandaşların desteğini isteyen MHP’li adaylarda parola “İktidar”.

Milletvekillerinin yanı sıra Giresun İl Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı ve İlçe Başkanlıkları da köy ve esnaf gezileri ile adaylara destek verirken, birlik ve beraberlik partiye üst seviyede tutuluyor. Yapılan kamuoyu anketlerinde de yükselişi her geçen gün artan MHP’de Milletvekili adaylarının yüzleri gülüyor.

Dr. Orhan Erzurum Farkı;

Seçimlere 15 gün kala Giresun’un tamamını dolaşan ve gezilerine hız kesmeden Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum seçim gezilerinde vatandaşlara “Asla sıradan bir Milletvekili olmayacağını, görev süresi içerisinde Giresun’dan asla kopmayacağını” ifade etti.

Dr. Orhan Erzurum “Göreve başladığım ilk gün seçim meydanlarında vermiş olduğu sözleri ve vaatleri yerine getirmeye başlayacağız. Bizim fıtratımızda kavga etmek, halkımızla cebelleşmek yok. Biz hizmet etmek için bu yola çıktık. Görev süremiz içerisinde de sadece halkımıza hizmete edeceğiz” dedi.

AKP Zulmu bitiyor mu?

Yıllardır Giresun merkeze eğitim camiası içerisinde bulunan ve şehri yakından tanıyıp sorunlarına hakim olduğunu belirten Ali Karadeniz ise “Giresun’un en büyük sorunu AKP zulmüdür. Önce yapmamız gereken iş bilmez siyasetçileri evlerine geri göndermek. Daha sonra şehrimize hizmete edecek, bu halkın dilinden anlayıp konuşabilen MHP kadrolarını başa getirmek olacaktır. Giresun halkı çok iyi gördü, artık bu insanlar bizlere hiç bir şey veremiyor. 7 Haziran tarihinde tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya, MHP’ye destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Güney’de MHP diyecek…

Seçim çalışmalarını Güney Bölgesinde sürdüren ve tüm zorluklara rağmen çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden MHP Giresun Milletvekili adayı Bora Kılıç ise yaptığı açıklamada “Bölgemizde devlet memurları iktidarın askeri gibi hizmet etmektedir. Halka “Ya taraf olacaksınız ya bertaraf” söylemleri ifade edilerek etkilenmeye çalışılmaktadır. Herkes görevini yapmalıdır, siyaseti çok iyi biliyorlarsa cübbelerini çıkarıp çıksınlar meydana karşımızda siyaset yapsınlar” dedi.
Hiçbir zorluk karşısında asla pes etmeyeceklerini, bölge halkının artık bu insanlara itibar etmediğini, MHP’nin mutlaka Giresun’da olduğu gibi Güney bölgesinde de birinci parti çıkacağını ifade eden Kılıç “Halkımız bizleri çok özledi, MHP iktidarını çok özledi. Genç ve dinamik kadrosu ile halkımızın desteği ile iktidara geliyoruz” dedi.

Köylerimiz heyecanla MHP iktidarını bekliyor…

Seçim çalışmalarını Giresun genelinde sürdüren ve vatandaşlarla kucaklaşan MHP Giresun Milletvekili adayı Dr. Hasan Yılmaz ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
AKP iktidarı ile köylerimiz boşalmaya başladı. Eğer ki bir 4 yıl daha böyle giderse artık kimse kalmayacak. Üretimi bitirdiler, hayvancılığı bitirdiler, yeni nesil gençlerimiz artık köy nedir bilmez oldu. Üretimin, hayvancılığın, tarımın bittiği bir şehirde köylerimizde nüfus olmasını beklemek doğru olmaz. Köylerimize yol yapmayla, bu insanlara hizmet etmiş olmuyorsunuz, bu insanlar gerçek hizmet bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.