SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUNLULAR EKMELETTİN BEYİ DESTEKLESİN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçiminde Giresun halkından Cumhurbaşkanı adayı Prf. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nu desteklemelerini istedi.

Dr. Orhan Erzurum, MHP Giresun il binasında düzenlediği basın toplantısında, cumhurbaşkanı seçimi için MHP teşkilatı olarak Prf. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’na destek sağlamak amacıyla seçim çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Seçimden çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği, Türk milleti ve çocukların geleceğinin şekillenmesi bakımından önemli olduğunu ifade eden Dr. Orhan Erzurum, şunları kaydetti:

“Parlamenter demokrasiyi güçlendirelim. Bireysel hak ve özgürlükleri genişletelim. Ülkemizde nefret ve şiddet yerine sevgi ve barışı hakim kılalım. Bu ülke bizim, bu vatan, bu bayrak, bu devlet hepimizin, hep birlikte sahip çıkalım. Çağrımız, milletimizin her ferdinedir. Çağrımız, kalbi vatan aşkıyla atan, gönlü bayrak sevdasıyla dolu olan herkesedir.” dedi.

Giresun halkından Prf. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’na destek isteyen Dr. Orhan Erzurum, “10 Ağustos Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti için tarihi bir gündür. Mutlaka sandığa gidelim. Milli mutabakat adayı olan Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu’na oyumuzu kullanalım. Kendisine destek verelim. Gün ülkemizin, milletimizin ve çocuklarımızın geleceğini oylama günüdür. Siyaseti bırakalım tüm Türkiye’nin cumhurbaşkanını seçelim” diye konuşarak sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.