SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN’UN UMUDU OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum Giresun Merkez ve ilçlerinde yaptığı seçim çalışmalarında halkın umudu olarak ilgi görüyor.

Giresun’da yaptığı çalışmalarda güler yüzü ve saygılı davranışları ile hemen herkesin takdirini kazanan Dr. Orhan Erzurum ” Hangi kapıyı çalsak gülen bir yüz, hizmet bekleyen vatandaşlarla karşılaşıyoruz. “Yine onlar geldi” sözleri ile değil “Hoşgeldiniz” sözleri ile karşılaşıyoruz. Halkımız açıkça ifade ediyor, MHP iktidarını bekliyor” dedi.

7 Haziran seçimleri öncesi vatandaşlardan destek isteyen Dr. Orhan Erzurum “ Geçtiğimiz yıllarda çıkarılan kanun ile Giresun’da bir çok belde köy yapıldı. Şimdi yine başka bir kanun ile Giresun “Bütün şehir” adı altında köy yapılmak isteniyor. Mevcut iktidar temsilcilerimiz ise bu durumu sadece izleyerek çanak tutmaktan başka bir şey yapmıyor. Giresun’umuzu kaderine terk edemeyiz. Şehirken, köy olmasına müsaade edemeyiz” dedi.

Yerel yönetimlerin özellikle Beldeler için çok önemli olduğunu, vatandaşların hizmet alma açısından can damarı konumunda olduğunu, ancak bu damarım neşter ile kesilerek halkın kaderine terk edildiğini ifade eden Dr. Orhan Erzurum “Bırakın hizmet gelmesini artık çöp kamyonu bile haftanın belli gününde geliyor. Yarın ne olacak bilmiyoruz, bilemiyoruz. Artık geleceğimizi düşünmek, yarınlarımızı ipotek almak isteyenlere ders vermek bizlerin borcudur. 7 Haziran seçimleri hepimiz için dönüm noktasıdır” dedi.

Hafta sonu Keşap, Karabulduk, Merkez Lapa Köyü Pazartesi Piraziz ve Bulancak ilçelerinde halkın büyük ilgisi ile karşılanan MHP Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum ve İl, İlçe teşkiltları seçimde umut MHP bizmle yürü Giresun diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.