SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN’UN VİZYONU DEĞİŞECEK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, iyi niyetle çıktıkları yolda belediyecilik vizyonunun değiştirme hedefinde olduklarını söyledi.

Belediyede yapacak oldukları hizmetlerin alt yapısını oluşturduklarını ifade eden MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum “Hedefimiz Giresun’un hak ettiği hizmeti almasıdır. Sosyal ve ekonomik anlamda Giresun ne yazık ki arzu edilen gelişimi sağlayamamıştır. Belediyeyi mevcutlarından ve geçmişlerdekilerden daha iyi yöneterek, yapılamaz denilenleri yapmak istiyoruz. Bizim kesinlikle siyasi beklentimiz ve kaygımız yok” ifadelerine yer verdi.

Belediyeciliğin insan ve İnsanın daha iyi yaşaması odaklı olması gerektiğini vurgulayan Dr. Orhan Erzurum, “Belediyecilik; su, boru hattı değiştirmek, kaldırım taşlarını yenilemek değildir. O makamda belediye başkanı olmasın, bu işler yine yapılır. Belediyecilik şehrin vizyonunu değiştirmektir. Vatandaş olarak biz burada yaşamaktan zevk almalıyız. Bizde istiyoruz ki bu şehir bizim bu şehre sahip çıkalım. Çoluk, çocuğumuz gelecek kaygısı yaşamasın. Bu şehirde biz şu anda sadece günümüzü kurtarıyoruz. Artık şikayet etmekten vazgeçip bu millet bu yetkiyi bize versin ve neleri değiştiriyoruz bu millette görsün” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.