Uncategorized

Dr.Ergun Özdemir DP Il Baskani Oldu

Giresun siyasi hayatina bir dönem damgasini vuran Dr. Ergun Özdemir Demokrat Parti (DP) Giresun il baskanligina getirildi. Özdemirin genel merkezde de etkin görev alacagi belirtildi.
Anavatan Partisi ile birlesen Demokrat Parti illerdeki olusumlarini sürdürüyor. Hüsamettin Cindoruk liderligindeki partinin Giresun olusumu ise eski milletvekili Dr. Ergun Özdemir e verildi. Özdemir in genel merkezde de etkin görev alacagi belirtildi.
Genel merkez tarafindan Ankara ya davet edilen ve görüsmelerde bulunan Özdemir in yapilan teklifi kabul ettigi ve Demokrat Parti nin Giresun Il Baskani oldugu belirtilerek, teskilat kurma çalismalarina baslayacagi ifade edildi.
Ergun Özdemir ANAP ile DYP de 19 ve 20. dönem milletvekilligi ile Saglik Bakanligi müstesarligi yapmis ve Giresun siyasi hayatina damgasini vurmustu.
Öte yandan daha önce Giresun il baskani olarak atanacagi belirtilen ve kamuoyuna duyurulan Selim Saglik isminden son anda vazgeçildigi bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.