Uncategorized

Dr.Orhan Erzurum Muhalefet Görevini Önemsiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Il Baskani Dr. Orhan Erzurum, “MHP, her türlü kiskirtma ve saldiri altinda olusan millet destegini önemsemekte ve çok degerli bulmaktadir” dedi.
24. dönem milletvekili seçimlerinin sonuçlarini degerlendiren Erzurum, milletin MHP ye tekrar muhalefet görevini verdigini, Türk milletinin bu tercihine sonuna kadar saygili olduklarini belirtti.


 

“MHP ye dönük alçakça saldirilar, tahrikler ve tertipler, demokrasimizin beyaz sayfasina kara bir leke olarak geçmistir” diyen Erzurum yaptigi yazi açiklamada sunlari söyledi; “Partimizi baraj altinda birakmaya dönük kirli bir kampanya, merkezinde AKP nin bulundugu genis bir ittifak tarafindan tüm gücüyle icra edilmistir. Kamuoyunu yönlendirmek maksadiyla sürekli olarak ilan edilen anketler, Milliyetçi Hareket Partisi ne yönelik psikolojik operasyonun önemli bir unsuru olmustur.

 

Buna ragmen Türk milleti, MHP yi sahiplenmis ve yalniz birakmamistir. MHP siz siyaset tanzimine yönelik girisim ve çabalar akamete ugramis, partimizi Meclis disinda birakmaya dönük sistemli, planli, tuzak ve komplolar milletimizin kararliligina çarpmis ve sonuçsuz kalmistir.

 

Her ne pahasina olursa olsun, Türkiye nin önündeki zorlu ve engellerle dolu yolda, millet yarari için gerekli her türlü çalisma ve mücadelenin kararlilikla yerine getirilecektir. MHP, her türlü kiskirtma ve saldiri altinda olusan millet destegini önemsemekte ve çok degerli bulmaktadir.

 

Erzurum, bundan sonra MHP nin, milletin daha çok destegini almak için tüm teskilat mensuplariyla birlikte yekvücut olacagini ve mutlaka iktidar hedefine ulasacagini vurguladi.
Tüm teskilat mensuplarina ve seçmenlere tesekkür eden Erzurum, seçim sonuçlarinin Türkiye ye, Türk milletine, demokrasiye ve Türk siyasetine hayirli ugurlu olmasini diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.