SON DAKİKA!

DUROĞLU BELEDİYESİ AÇILIŞLARI

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli Giresun’da bir dizi açılış ve temel atma törenine katıdlı. Bu törenlerden biride Giresun’un Merkeze bağlı Duroğlu Beldesinde gerçekleşti.

bakanduroglubeldesi

Törenin başlamasıyla birlikte başlayan ve etkili olan yağmura rağmen vatandaşlar tören alanından ayrılmayarak Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli ve Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan’a sevgi gösterisinde bulundular.

Görkemli bir havai fişek gösterisiyle başlayan törende, halkoyunları ekibi tarafından oynanan yöresel oyunlara eşlik eden yaşlı bir vatandaş, törene katılanlara neşeli dakikalar yaşattı.

Açılış töreninde konuşmasına Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan’ı överek başlayan Bakan Nurettin Canikli “Murat kardeşimiz gerçekten çok sevdiğimiz bir dava arkadaşımız. Bu dostluğun temel nedeni hizmet etmesi, size hizmet ettiği için, size daha güzel şeyler yaptığı için, yapmaya çalıştığı için, gerçekten canla başla çalıştığı için, onun için söylüyoruz. Başka bir şey için değil. Zaten sürekli Ankara’da, bir türlü kurtulamıyoruz, kaçamıyoruz. Allah kendisinden razı olsun. Güzel hizmetler ediyor. Şu kısa dönemde, mahalli seçimler olalı bir yılı biraz geçti. Çok şeyler yaptı. Tabi yapacak daha çok şeyimiz var. Belediye olarak da yapacak çok şeyimiz var. Hükümet olarak da yapacak çok şeyimiz var. Biz daha milletimizle yeni haşır, neşir olmaya başladık. Milletin problemlerini yeni yeni bütün olarak çözmeye başladık. Biz milletimizin kalbine yeni yeni girmeye başladık. Esas bundan sonra iş yapacağız, çalışacağız.” Diyerek, Giresun’a, Duroğlu’na ve Aksu Vadisine yapılan hizmetlerin önemine vurgu yaparak, yapılan yolların ve getirilen hizmetlerin vatandaşların daha iyi şartlarda yaşamalarının hedefliyoruz. Giresun’a yapılan yatırımların artarak devam edecektir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.