SON DAKİKA!

Elif Akbayrak Nerede?

Giresun’un Bulancak İlçesinde Aydındere beldesi yaylada kaybolan 11 yaşındaki Elif Akbayrak isimli kız çocuğunu bulmak için arama çalışmaları başlatıldı. Geçtiğimiz günlerde cansız bedeni bulunan İkra Nur Tirsi de Giresun’un Bulancak ilçesinde kaybolmuştu.

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere Beldesi Semen yaylasında dün kaybolan 11 yaşındaki Elif Akbayrak için gece saatlerinde arama çalışmaları başlatıldı.

Elif Akbayrak’ın kaybolduğu bölgede, geçtiğimiz günlerde 4 gün boyunca aranan İkra Nur Tirsi’nin cansız bedenine ulaşılmıştı.

Jandarma Özel Harekat, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile AKUT Giresun ekipleri yayladaki ormanlık alanlarda Elif Akbayrak’ı bulmak için çalışıyor. Sisin etkili olduğu bölgede arama köpekleri de kullanılıyor.

Küçük kızın sis nedeniyle yolunu kaybettiği şüphesi üzerinde duruluyor.

Öte yandan Yaşanan kaybolma olayını anlatan yayla sakinlerinden Saime Koç (68) “Akşam buzağıları danaları Elif kardeşi  Hasan ile birlikte almaya gitmiş. Kardeşi dönmüş ama o dönmemiş. Kız geride kalmış akşamdan beri aranıyor dün akşam 5’ten beri arıyorlar bulunamadı. bütün oba aradık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.