ManşetSİYASETSON DAKİKA

Emrullah Guguk Projelerimizle Bulancak Daha Değer Kazanacak

AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Emrullah Guguk ” Hazırladığımız projeler Bulancak ilçemize değer katacak, değerini artıracak” dedi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen aday ve proje tanıtım toplantısında Bulancak’la ilgili yeni dönem projelerini de açıklayan AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Emrullah Guguk, bir taraftan seçim çalışmalarını ve ziyaretlerini sürdürürken bir taraftan da projelerinin detayları hakkında bilgi veriyor.

AK Parti Belediyeciliğinin en güzel ve en verimli sonuçlarının Bulancak’ta yaşandığına dikkat çeken Başkan Adayı Guguk; “Güzel ilçemiz Bulancak son yirmi yıldır AK Parti Belediyeciliği ile yoluna devam etmekte ve Gerçek Belediyecilik anlayışını en üst düzeyde hissetmektedir.

İşte gerek Kadir Aydın başkanımız gerekse halen görevi başında olan mevcut Belediye Başkanımız Recep Yakar dönemlerine baktığımızda bunu çok net bir şekilde görebiliyoruz.

Her iki başkanımız döneminde Bulancak’ın tüm alt yapı sorunları çözülmüş, son olarak ilçenin yüzde yüzünde doğalgaz alt yapısı dahi tamamlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.