SON DAKİKA!
aytekindegerli

ENGELLİ OLMAK KAÇIŞ DEĞİL

Evet : ben 02.08.1984 Ankara doğumlu;Aytekin Değerli anadan doğma olmasada öylede denilebilinir.çünkü:daha “7 günlükken” yüksek ateş ve havale sonuçu beynin, kollara giden komutu tıkandı.ve spastik tanısı konuldu.
Gurbetçi Giresun Gazetesinin değerli okurları Engelli Hakları konusunda artık sizlere beraberim.

Sizlere biraz kendimden bahsederek başlamak istiyorum; Yaklaşık ” 4 yaşıma kadar bitkisel yaşadım. Ve İŞTE ” o kadın” yani annem (Sena İçlek)in sayesinde hayatta yeniden döndüm. Annem benim hayata tutunmam için seferber olmuş ve bu alanda bir çok insana örnek bir kişiliktir desem hiç de abartmam. Yaşamam için inatla yürüttüğü mücadelesine saygı gereği bende ona uydum yaşamaya devam ediyorum.

Değerli okurlarım bu mücadelede Annem ve benim başımdan geçen olayları ben dahil ülkede yaşayan bütün engelli arkadaşlarımın ortak sorunlarını sizlere bu sütünlardan ulaştırmaya çalışacağım. Şuan Açık Öğretimden Üniversite öğrenimime devam ediyorum. Ancak bu o kadar kolay olmadı bu aşamalara nasıl geldim. Bütün bunları sizlerle paylaşacağım. Engelli Hakları konusunda bizlere kucak açan Gurbetçi Giresun Gazetesine ve onun sahibi Ethem Bakar beyefendiye sonsuz teşekkürü baştan borç biliyorum.

Artık bütün yazılarımla “Engelli Hakları” Gurbetçi Giresun Gazetesinde hayat bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.