SON DAKİKA!

ERKAN SÖZERİ; ÇOK GÜZEL BİR GALİBİYET ALDIK

Giresunspor’un Teknik Direktörü Erkan Sözeri, çok güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Erkan Sözeri; “Geçen haftaki Göztepe galibiyetini çıkışın başlangıcı olarak görmüştük. Bu çıkışı devam ettirdiğimiz için mutluyuz. Saha ve hava şartları çok ağırdı. Oyuncularımız bu şartlara göre doğru futbol oynadılar. Kendilerine yakışan mücadeleyi yaptılar ve saygı duyulacak bir yardımlaşmayı gösterdiler. Hedefimize emin adımlarla gidiyoruz. Bu galibiyetler bizi nereye götürürse oraya gitmek istiyoruz.
Hiçbir zaman ‘Şampiyonluk’ ya da başka bir söylemde bulunmak istemiyorum. Maç maç gideceğiz. O tarz söylemler oyuncularımızın üzerinde bazen baskı oluşturabiliyor. Beklentiler yükseliyor. En güzel yer neresi ise oraya gitmek istiyoruz. Centilmence bir maç oldu.
Hava şartları da biraz neden oldu diye düşünüyorum ama daha fazla taraftar bekliyordum. Oyuncularımın son iki maçta gösterdiği mücadeleyi Süper Lig ayarında görüyorum.
Artık taraftarlarımız bunu kaçırmasın. Bizim yanımızda olsunlar. Gelen taraftarlara da çok teşekkürler. Tribünler daha dolu olursa hedefe daha emin adımlarla gideriz. Bu yolu yalnız yürümek istemiyoruz. Çok güzel bir galibiyet aldık” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.