SON DAKİKA!

ERKAN SÖZERİ GİRESUNSPOR KIRILGAN BİR TAKIM DÜZELTECEĞİZ

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri sezona iyi bir başlangıç yapamadık. Eksiklerimizi görüp ona göre değerlendirmeler yapıyoruz. Kırılgan bir yapımız var bunu Hatayspor maçında gördük.

Hatayspor’u iyi analiz ettik ama yine de çalıştığımız yerden gol yedik diyen Erkan Sözeri, “Rakibimizi iyi analiz ettik hafta boyunca. Rakibimiz geçen sene final oynayan ve oturmuş kadroya sahip bir takım. Özellikle kenar oyuncuları hücuma iyi çıkıyordu. Biz de bu doğrultuda hafta içerisinde taktik stratejisi hazırladık. Tabi ki her planınız saati saatine dakikası dakikasına uymuyor. Bugün savaştık. Del Valla’yi bu strateji doğrultusunda forvet arkası oynattık. Sağ kanatta Landel’i sol kanatta Ahmet İlhan’ı oynattık. Planımız ilk yarı tıkır tıkır işledi. Rakibimizin kornerlerde, faullerdeki geri dönüşlerde tehlikeli çıkışları vardı. Nitekim öyle de oldu. Çalıştığımız yerden gol yedik” dedi.

“Kırılgan bir takımız” diyen Erkan Sözeri, sözlerine şöyle devam etti:

“1-1 olduktan sonra kırılganlaştık. Golü yedikten sonraki 20 dakikayı iyi analiz etmemiz lazım. Son dakika golü de olsa bir puanı aldık. Hiç yoktan iyidir. İlk yarıdaki mücadele Giresun’a yakıştı. İnşallah bunu doksan dakikaya yayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.