SON DAKİKA!

ERKAN SÖZERİ; MALATYA ZOR DEPLASMAN

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, son maça kadar hedefin içerisinde olmayı istediklerini ifade ederek, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Yeni Malatyaspor maçını işte bu cümleyle özetledi;
PTT 1. Lig ekibi Giresunspor’un Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Balıkesirspor galibiyetiyle güzel bir haftayı geride bıraktıklarını söyledi.

Taraftar desteğiyle önemli bir galibiyet aldıklarının altını çizen Erkan Sözeri, “Maçın önü, içi ve sonu ile çok iyi oynadık. Hem ambiyansı, hem mücadelesi, hem futbolumuzla hem de sonucu ile güzel bir haftayı geride bıraktık. Oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Giydikleri formaya layık bir mücadele verdiler. Dolayısıyla bu mücadeleyi hep yapmak istiyoruz. Zaman zaman sıkıntılı maçlarımız oluyor. Üzüntülü sonuçlar da alabiliyoruz ama bunların olmaması için daha gayretli olacağız. Daha iyi çalışacağız. Önemli ve kritik bir galibiyet aldık. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz. İnanılmaz destek verdiler. Eğer tribünlerin yarısı boş olduğunda o ambiyans varsa, dolu olduğunda nasıl olur ben tahmin bile edemiyorum. İnşallah o günleri de göreceğiz.” Dedi.

“10 maçımız kaldı.” diyerek açıklamasını sürdüren Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Hepsi de final niteliğinde. Malatyaspor’un da durumu ortada. İyi maçlar kazandılar. Ciddi maçlar kazandılar. Zor bir deplasman. Biz de oraya galibiyet için gideceğiz. İçerdeki başarılı grafiğimizi deplasmana da yaymak istiyoruz. Hedefin içinde olmak en büyük amacımız. Onun için hafta başından itibaren hem fiziksel, hem de zihinsel olarak bu maça hazırlanıyoruz. İnşallah bu maçı lehimize çevirip, Erciyes maçında dolu tribünler önünde seri yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Haber: Mesut Erdoğan/Giresun Spor Gazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.