SON DAKİKA!

ESENLER BELEDİYE BAŞKANI TEVFİK GÖKSU GİRESUN’DA

İstanbul Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu Ak Parti Giresun Siyaset Akademisinin davetlisi olarak Giresun’a geldi.

tevfikgoksugiresunda1

M.Tevfik Göksu İstanbul Esenler’de yaptığı çalışmalar ve destek olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile bütün Türkiye’nin gönlünde taht kuran bir siyasetçi olarak dikkat çekiyor.

Ak Parti Giresun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen siyaset akademisinin bu haftaki konuğu olarak Giresun’a gelen İstanbul Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu ” Giresunlular Esenler ilçesinde en önemli yardımcılarım, halen ilçemizde görev yapan başkan yardımcımız Bulancaklı hemşeriniz Faruk Aydın, Meclis Başkan Vekilimiz Alucralı hemşeriniz Birol Hacıoğlu, Meclis Üyemiz Göreleli hemşeriniz Musa Ada ve birim müdürlerimizden aynı zamanda GİMEV başkanı Ali Aydın ile çok uyumlu bir çalışma ortamımız var.” dedi.

Siyasette öğrendiği deneyimler ve idarecilik vasıflarını Akademi öğrencilerine aktaran Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu Giresun’a hayran kaldığını Karadeniz’in incisi Giresun’un güzelliklerinin saymakla bitmeyeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.