SON DAKİKA!

ESENYURT GİRESUNLULAR DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM PİKNİK

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde faaliyetlerine devam eden Giresunlular Derneği Abdurrahman Ada’nın başkanlığında düzenlediği muhteşem piknik organizasyon ile birlik ve beraberlik örneği gösterdi.

esenyurtgiresunpiknik

Esenyurt Giresunlular Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen piknik organizasyonu bu yıl Abdurrahman Ada’nın başkan seçilmesi ile farklı ve geniş katılımlı bir şekilde organize edildi.

Çeşitli yarışmalar, müzik şöleni ve bir çok etkinliği kapsayan piknik organizasyonu ilçede yaşayan hemşerilerimizi bir araya getirdi.

esenyurtgiresunhaberi

Esenyurt Giresunlular Derneği tarafından organize edilen piknik organizasyonuna Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Lisesi Mezunları, Mensupları Vakfı (GİMEV) Genel Başkanı Ali Aydın, Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) Kurucu Genel Başkanı, Giresun Dernekler Birliği Başkanı İhsan Yüksel, Belikdüzü Muhtarlar Derneği Başkanı, Beylikdüzü Sahil Mahallesi Muhtarı Yakup Yusuf Kendir, Haberciler Derneği Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Vatan Giresun Gazetesi Nuri Yılmaz ve yüzlerce hemşerimiz katıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.