SON DAKİKA!

EŞREF KARAİBRAHİM AK PARTİLİ YÖNETİCİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun il başkanı Eşref Karaibrahim AKP Giresun İl Teşkilatı tarafından son yağışlardan etkilenen Giresun cadde ve sokakları yerine görevleri olan Köylere su götürme işinin Giresun Belediyesinin sırtından almalarını istedi.

CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim il başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek son günlerde AKP İl Başkanlığı ve Merkez ilçe başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamalarına cevap verdi.

Eşref Karaibrahim AKP Giresun Merkez ilçe Başkanı Çetin Çakıroğlu’nun Gazi Caddesi ve devam eden doğalgaz çalışmalarından dolayı şehrin yağmurdan etkilenmesini fırsat bilerek yaptığı açıklamaları Giresun’da yaşayan vatandaşlarımız gibi bende ciddiye almıyorum dedi.

CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim düzenlediği basın toplantısında şunlara değindi. ” Giresun son 4 yıldır tarihinde görmediği kadar hizmeti partisinin mensubu olan belediye başkanı Kerim Aksu sayesinde görmüştür. Şuan Gazi Caddesin de Giresun ilinin prestiji olmaya aday bir şekilde çalışmalar devam etmektedir. Şehrin başka cadde ve sokaklarında Giresun belediyesi ekipleri Doğalgaz ve cadde yenileme çalışmaları devam ederken yağan aşırı yağmur ile sanki bir alt yapı eksikliği varmış ve Giresun belediyesi çalışmamış gibi göstermek Giresun’da yaşayan vatandaşlarımızca ciddiye alınmamaktadır. Bende Giresun’da yaşayan vatandaşlarımız gibi düşünüyorum. AKP Giresun il yöneticileri Giresun’un cadde ve sokakları yerine görevleri olan Köylere su getirmek işini Giresun Belediyesinin sırtından alsınlar. Giresun Belediyesi son 3 ay içinde Giresun’un en uzak köylerine bile İtfaiyesi aracılığı ile su yollayarak AKP’nin yapması gereken işleri bile yaptı. Bu nedenle Giresun AKP yöneticilerinin başta Çetin Çakıroğlu olmak üzere yaptığı açıklamaları ciddiye almıyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.