Uncategorized

Ethem Bakar Avrupa Yolcusu

Gurbetçi Giresun Gazetesi Imtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazi Isleri Müdürü, Mavi Karadeniz Televizyonu Karadeniz de Spor programi sunucusu Ethem Bakar Almanya ve Fransa yi kapasyacak 5 günlük bir Avrupa seyahatine çikiyor.

 

25 ekim 2010 günü Düseldorf üzerinden Almanya ya gidecek olan Ethem Bakar Almanya da bulundugu süre içinde Yurtdisinda Giresun Dernegi tarafindan agirlanacak.

 

04 Aralik 2010 günü Oberhausen Stat Halle de Yurtdisind Giresun Dernegi tarafindan yapilacak olan Giresunlular dayanisma gecesi öncesi toplantilar yapacak ve Sali aksami Almanya Duisburg ta yayin yapan Kanal Avrupa Televizyonu, Karadeniz Show proramina konuk olarak katilacak, Çarsamba ve Persembe günü Fransa Bischwiller e geçerek burada Giresun dernegine konuk olacak.

 

Ethem Bakar Cuma günü Köln e geri dönecek, burda çalismalarinda devam edecek DITIB Köln Erenfeld cami nde gazetemiz okurlari için görüntüleyecek ve 30 Ekim 2010 günü Düseldorf üzerinden yurda geri dönecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.