Uncategorized

Ethem Bakar yurda döndü

Bir dizi is görüsmesi ve sosyal derneklerin daveti üzerine Almanya,Danimarka ve Isveç e giden gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar 11 günlük seyatini dün aksam bititrerek Türkiye ye döndü.

Ilk olarak 5 Kasimda Düseldorf a giden Bakar burda gazetemiz Köln temsilcisi Hasan kaplan tarafindan karsilanarak Köln Ren kenarinda LÖWEN BROW otelde konakladi, Yurtdisinda Giresun Dernegi baskani gazetemiz yazarlarindan Ali Hamurcuoglu tarafindan Bon ve bölgesinde ikamet eden hemserilerimiz ile ikil görüsmeleri saglanan Bakar Köln de yasayan Dereli eski belediye baskani Muzaffer Karakayali ile özel bir röpörtaj yapti.

 

7 Kasimda Köln de temeli atilan Avrupanin en büyük Camii temel atma törenine Türkiyeden katilan tek gazeteci oldu.

 

8 Kasim pazar günü Werdhol e geçen Ethem Bakar burada Yurtdisinda Giresun Dernegi ve Werdhol Giresunlular Dernegi nin birlikte hareket etme kararina sahitlik etti.

 

9 kasim günü Almanya Stutgart/Aalen de SHW makina ile CNC Metal firmasi adina alinacak CNC makinasini yerinde inceleyerek firma yetkililerine bilgi verdi.

 

2 gün Aalen de gazetemiz Stutgart temsilcisi ve kuzeni Muhittin Kara tarafindan agirlanan Bakar a burda gazetemiz Aalen temsilcileri Ibrahim Algül ve Muammer Algül de eslik etti.

 

11 kasim günü Trenle Hamburg üzerinden Kopenhagen e hareket eden Bakar burdan Malmö ye geçti burda  gazetemiz Isveç/Malmö temsilcisi ve yegeni Turgay Uzun tarafindan agirlandi.

 

Malmö de Giresun un endegerli markalarindan FRESA nin distirbütörlügünü olusturmaya çalisan Bakar olumlu görüsmelerden sonra dün aksam itibari ile yurda döndü.

 

Degerli Gurbetci Giresun Gazetesi okurlari Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar in Avrupa seyahtinden haberler ilerleyen günlerde sütunlarimizda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.