SON DAKİKA!
giresuntssfyeneklitoplanti

FEDERASYON VE KULÜPLERE AKŞAM YEMEĞİ

Giresun Belediyesi Türkiye Şampiyonası için Giresun’da bulunan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Yönetimi ve Şampiyonaya katılan Kulüp yöneticilerine akşam yemeği verdi.

tssfyemek

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) 2012 planlı faaliyetlerinden olan Sualtı Hokeyi Gençler Türkiye Şampiyonası için Giresun ilinde bulunan 5 Kız 11 Erkek takımı yöneticileri, Federasyon yöneticileri ve il protokolünün katıldığı yemek programı Giresun Cumhuriyet Parkı Ayvasıl Pidede gerçekleşti.

Yemekli programa Giresun Vali Vekili Fethi Yorulmaz, Giresun Belediyesini temsilen Sosyal İşler Müdürü Hasan Özdemir, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Genel Sekreteri Oğuz Aydın, Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Tesisler Müdürü Haluk Mutlu, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkan Danışmanı Ethem Bakar, TSSF Giresun İl Temsilcisi Cüneyt Şipal, Kulüp Başkan ve Teknik Sorumluları, Misafir olarak ta Yağlıdere Üçtepe Belde Belediye Başkanı Harun Öztürk, Yurtdışında Giresun Derneği Başkanı Mehmet Aksu katıldılar.

yemeklitoplanti
Yemek sonrası katılımcılara Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Oğuz Aydın bir teşekkür konuşması yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.