SON DAKİKA!

Fikri Bilge Giresun’a Neden Kırmızı Alarm Verildi?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Fikri Bilge son günlerde artan Korona vakaları ve alınan tedbirlere tepki olarak dolu salonlarda yapılan AKP İl kongrelerini işaret ederek kırmızı alarmı halka değil teşkilatlarınıza verseniz daha doğru olacaktır. dedi.

Fikri Bilge yayınladığı basın bülteni ile Giresun ilinde son günlerde artan Korona vakaları ve alınan tedbirleri eleştirdi.

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge yayınladığı basın bülteninde;

İlimizde salgının artış sebebinde suçlu bulunmuş ;

yaylalara ve köylerimize gidiş yasaklanmış !

Cenaze anonsları yasaklanmış!

Sosyal faaliyetler durdurulmuş ! İyimi…

SİZLERDE HİÇMİ UTANMA SIKILMA YOK !!

Salgının ilimizde artış nedenini arıyorsanız yüzünüzü koronadan ölen,25 ocakta cenazesi (yaklaşık 4-5 bin kişi )bakanlık genelgesine uygun defnedilmeyen Nuri hocanın cenaze etkinliğine çevirin !

Salgının ilimizde artış nedenini arıyorsanız yüzünüzü 8 şubatta kapalı spor salonunda yapılan, kapalı mekanı hıncahınç doldurup kurallara uymayan, bununla iftihar edenlere, AKP Giresun İl kongresine çevirin !

NOT: Bütün bu uygunsuz hareketler, genelgelere uyarak, iş yerlerini kapatan ,içleri kan ağlayan esnaflarımızın gözlerinin içine bakarak yapılmıştır.

Yetkililerimizin görevlerini yetine getirmediği sorumsuzluklarının ceremesini şimdi hep birlikte çekiyoruz. ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.