ManşetSİYASETSON DAKİKA

Fuat Köse Giresun İçin Projelerimizle Hazırız

CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, düzenlediği toplantıda projelerini açıkladı.

Fuat Köse ”Giresun’da sosyal belediyecilik nasıl olur göstereceğiz, bu şehir nasıl sevilir, halkla nasıl bütünleştilir, göstereceğim. İnanın ki, Türkiye bizden bahsedecek, hepinize söz veriyorum” dedi.

Fuat Köse’nin proje destek toplantısına CHP Giresun Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Elvan Işık Gezmiş ve önceki dönem Milletvekilleri ile eski Belediye Başkanı Kerim Aksu’da katıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu proje tanıtım toplantısına CHP’nin tüm eski milletvekillerinin yanı sıra Giresun eski Belediye Başkanı kerim Aksu’da katıldı.

Proje tanıtım toplantısında yoğun kalabalığa karşı coşkulu bir konuşma yapan belediye başkan adayı Fuat Köse, 40’a yakın projesini sinevizyon gösterisi ile kendisini anlattı.

Fuat Köse, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimi kazanacaklarına inandığını belirterek sokağın sesi böyle diyor. Biz şehrin insanlarına güveniyoruz.

İŞTE FUAT KÖSE’NİN HEYECAN YARATAN PROJELERİ

CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’nin açıkladığı projeler ise şunlar:

Atatürk Kültür Merkezi, katlı kent otoparkı, hastane konuk evi, üniversite konuk evi, Eşekco Parkı ve Sosyal Tesisi, Özgürlük Yolu Turizm Sokağı, sahil yürüyüş yolu, Aksu Mesire Alanı, karavan park, Atatürk Meydanı Otoparkı, hal tesisi, ek hizmet binası kapalı pazar yeri, kent kreşleri, engelsiz yaşam yeri ve bakım onarım istasyonu, beton santrali, hayvan pazarı, otobüs terminali, belediye seraları, kentsel sokak dönüşümü, Fevzi Çakmak Kültür Evi, ek hizmet binası pazaryeri ve kapalı oto park, Tarihi Taşbaşı Parkı Köprüsü, modern geri dönüşüm tesisi, sokak kütüphanesi, glutensiz fırın ve ürün satış noktası, ücretsiz SMA testi, ücretsiz deprem testi, pati park ve sıfır atık yem üretimi, özel ulaşım araçları, gezici sağlık otobüsü, gezici kütüphane, emekliye destek, fındık müzesi, kent kütüphanesi, hayvan barınağı modernizasyonu, üretim atölyeleri, itfaiye karakolları, güneş enerjisi santrali.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.