SON DAKİKA!

Gamze Dikgöz ün Katili Kameraya Yakalandi

Istanbul da, 15 yasindaki lise ögrencisi kizi gögsünden tek biçak darbesiyle öldüren katil zanlisi, cinayetin islendigi evin 100 metre ilerisindeki internet kafede bulunan kamera kayitlarinda tespit edildi.


Milliyet Gazetesi nin haberine göre; Gaziosmanpasa da bir hafta önce bakicilik yaptigi evde gögsünden tek biçak darbesiyle öldürülen lise ögrencisi Giresun Bulancakli Gamze Dikgöz ün (15) katil zanlisi belirlendi. Talihsiz kizin katil zanlisi, cinayetin islendigi evin 100 metre ilerisindeki internet kafede bulunan kamera kayitlarinda tespit edildi. Elinde ayakkabilariyla kaçan zanlinin görüntülerini görgü taniklarina da izleten polis, yakalamak için çalisma baslatti. Cinayet, Karlitepe Mahallesi Çelebiler Sokak üzerinde bir hafta önce gerçeklesti.


Dayisinin kizi Meliha Zengin in 9 yasindaki oglu E.Z. ye bakicilik yapan Gamze, E.Z. yi Kuran kursuna biraktiktan sonra eve dönüp yemek yapmaya basladi. Mutfakta çalisirken kapinin zilini çalan katil zanlisina kapiyi açan talihsiz kiz, önce bogulmak istendi. Çiglik atmasi üzerine ise gögsünden biçaklanarak öldürüldü. Komsularin cama vurmasiyla panige kapilan katil zanlisi, eline ayakkabilarini alarak kaçti.


TANIKLAR TESHIS ETTI


Katil zanlisini yakalamak için çalisma baslatan polis, cinayetin islendigi evin 100 metre ilerisindeki internet kafedeki kamera görüntülerini inceledi. Çalismada cinayetin islendigi 08.45 te internet kafeden çikarak sokaga giren 20 yaslarindaki zanlinin görüntüleri, görgü taniklarina gösterildi. Görgü taniklari evden kaçan katil zanlisinin kameradaki kisi oldugunu belirledi.


MAHALLELI KORKU IÇINDE


Gamze Dikgöz ün öldürüldügü ev, cinayet gününden itibaren katil zanlisi yakalanincaya kadar mühürlendi. Evin sahipleri Meliha Zengin esi Ismail Zengin ve 3 çocuklari akrabalarinda kalmaya basladi. Katil zanlisinin bir an önce yakalanmasini isteyen sokak sakinleri, baslarina ayni seyin gelmesinden korktuklari çocuklarini sokaga çikarmiyor.


 

1 Yorum

  1. UYDURMAYIN xxx OLAY ÖLE DEĞİL. KAFANIZA GÖRE HABER YAZIYOSUNUZ. MÜGE ANLININ PROGRAMINDA ÖLEN KIZIN ANNESİ ABLASI GÖRGÜ TANIKLARI ÇOK DAHA FARKLI ANLATIYO. UYDURUP UYDURUP HABER YAPIYOSUNUZ. KATİL HALA YAKALANAMAMIŞ. İNSAN DEĞİL EŞEKSİNİZ ANLADIK AMA 5 DAKİKA İNSAN TAKLİDİ YAPIN..Editör Notu: Haberi biz değil Milliyet Gazetesi Yaptı…Küfür içerikli yorumunuz bilişim suçlarına gönderilmiştir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.