SON DAKİKA!
gurbetcigiresungazetesilogosu

GAZETEMİZ MÜTHİŞ YENİLİKLERİ İLE HİZMETİNİZDE

19 Nisan 2009 günü ilk yayınına başlayarak Gurbetçi hemşerilerimiz ile kucaklaşan Gurbetçi Giresun Gazetesi teknolojik alt yapısını yenileyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye başladı.

Dünyadaki bütün Giresunluların buluşma noktası sloganı ile yayın hayatına başlayan Gurbetçi Giresun Gazetesi’nden yenilikler bitmiyor.

Değerli okurlarımız Gurbetçi Giresun Gazetesi artık cep telefonu, not bouk ve bilgisayar ünitelerinde ayrı temaları ile sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla teknolojik yatırımlar yaptı. Yaklaşık bir yıldır devam eden çalışmalarımız dün itibarı ile biterek artık bir çok ulusal gazetede bile olmayan yenilikler ile hizmet kalitesini Giresunlu hemşerilerimize sundu.

Buna göre artık gazetemize cep telefonundan girdiğinizde telefonunuzun özelliklerine göre çıkacak tema ve işletim özelliği sizi gazetemizin ilgili temasına yönlendirecek ve gazetemizde yer alan haberleri daha rahat okumanızı sağlayacak.

Çağın özelliklerinden biri olan Androit işlemcili cihazlar içinde ayrı bir tema uygulayan alt yapı hizmet sunucumuz Word Pres masa üstü ve laptop ekran büyüklüğüne görede ayrı bir temayı otomatik olarak size yönledirerek bir çok ulusal gazetenin bile ulaşamdığı teknolojiyi siz okurlarımıza sunacak.

Gurbetçi Giresun Gazetesi kurulduğu günden buyana yaptığı yenilikler ile sektöründe öncü olmanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyor. Gurbetçi Giresun Gazetesi halen Avrupa’da en çok okunan Giresun Haber Portalı özelikle Almanya’da ulaşılamayan bir hite sahip.

Değerli okurlarımız Gazetemiz artık kendi ürettiği haberleri kullanan ve temsilciliklerini faal olarak kullanan bir görünüme sahip olacaktır. Buna göre halen gazetemiz yurt içi ve yurt dışı temsilciliğini yapan herkese ayrı görevler düşmektedir.

Bundan böyle temsilcilik görevi üstlenmiş bütün arkadaşlar aktif olarak gazetemiz haberleri ve bölgelerindeki etkinlikleri haber merkezimize veya ajansımıza mail olarak bildirmek durumundadır.

Özel durumları olan ve haber merkezimiz ve ajansımıza bilgi veremeyecek durumda olanların yazı işleri müdürlüğümüze mail yada telefon yoluyla müracaat etmeleri gerekmektedir.

Gurbetçi Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.