Uncategorized

Gebze Dilovasinda Giresun Çoskusu

Dilovasi Giresunlular Dernegi tarafindan düzenlenen dayanisma gecesi büyük ilgi gördü. Sunuculugunu Musa Ada nin yaptigi geceye katilan çok sayida davetli kemençe esliginde bol bol horon tepti. 

 

Gebze Eskihisar’daki Giresunlu isadami Senel Karaman’a ait Old Castle Otel’de düzenlenen dayanisma gecesine Dilovasi Kaymakami Hasan Göç, Dilovasi Belediye Baskani Cemil Yaman, Belediye Baskan Yardimcisi Selçuk Avci, Dilovasi Eski Belediye Baskani Musa Kahraman, AK Parti Dilovasi Ilçe Baskani Ilhan Yildirim, Demokrat Parti Gebze Ilçe Baskani Rüstem Keskin, DP Gebze Belediye Baskani Adem Tas, Kaymakamlik Yazi isleri Müdürü Ismail Kara, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Baskani Süleyman Karaman, Gebze Espiyeliler Dernek Baskani Ihsan Civelek, Gebze Alucralilar Dernek Baskani Cafer Demirkan, Kesap Karabulduk Dernek Baskani Adem Ceylan, Dereli Yavuz Kemal Dernek Baskani Olgun Kandemir, Dilovasi MHP Ilçe yönetimi ve çok sayida Giresunlu ve davetli katildi.

Birlik Ve Beraberlik Çagrisi Yapildi
 

Gecede konusan Dilovasi Giresunlular Dernek Baskani Sükrü Yilmaz, birlik ve beraberligin önemine dikkat çekerek tüm hemserilerinden kendilerine destek vermelerini istedi. Dernegin 1998 yilinda kuruldugunu ve kisa bir süre önce kendi yerini satin aldigini ifade eden Yilmaz; “Bugüne kadar oldugu gibi bundan sonra da tüm hemserilerimizin bize destek olmasini istiyoruz” diye konustu.


Haber Kaynak:Taka Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.