Uncategorized

Gece Dereli Ayaklandi

Dereli Tamdere Yaylasi Kanlihan mevkiinde askere karsi yapilan hain saldirinin ardindan, aksam saat 19:30 siralarinda ilçe merkezinde toplanan genç-yasli kalabalik bir halk toplulugu terörü protesto ettiler.

 

Önce araçlarla sehir içerisinde ellerinde Türk bayraklari ile çesitli sloganlar atip-klakson çalarak bir süre caddelerde dolasan halk toplulugu, daha sonra sehir içerisinden yürüyerek Jandarma Bölük Komutanliginin nizamiye kapisina geldiler ve burada da Kahrolsun .., (degerli okurlarimiz malum harfler gazetemizin yayin anlayisi geregi yayinlanmamaktadir) Askere Uzanan Eller Kirilir, Sehitler Ölmez, Vatan Bölünmez gibi sloganlar attilar. Nizamiye kapisinda bir süre terörü protesto eden insanlarin yanina bir assubay geldi ve karsilikli sohbet-destek ve temenni konusmalarinin ardindan halk toplulugu Jandarma Bölük Komutanligi önünden ayrilarak sehre geri döndüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.