SON DAKİKA!

GECE SÜRÜCÜSÜ KAÇAN ARAÇ VİLLA BAHÇESİNE GİRDİ 4 YARALI

Giresun’un Bulancak ilçesinden Giresun istikametine giden ve geçirdiği kaza sonucu kaçan sürücüsü henüz belirlenemeyen araç seyir halindeyken Ayvasıl Plaj mevki’inde direksiyon hakimiyetini kaybedince bir villanın bahçe kapısına çarptı.

Kaza sonrası yaralanan Yakup Aslan, Murat Demirel, Nurettin Yılmaz ve Tayfun Şardağ’ı Giresun Prf. Dr. A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesine kaza yapan aracı takip ettikleri öğrenilen yakınlarının bulunduğu bir başka araç tarafından kaldırıldığı öğrenildi.

Olay nasıl oldu; Gecenin geç saatlerinde 5 arkadaş Bulancak ilçesinden Giresun’a gitmeye karar verdi arkalarından bir başka araç ile 2 arkadaş daha bu arkadaş grubuna katılmaya karar verdi, 28 NR 732 plakalı otomobil ile yola çıkan 5 kişilik arkadaş grubu Burunucu köyü Ayasıl plajı mevkisine geldikleri sırada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile sahil mevki’inde bulunan bir villanın giriş kapısına çarparak takla attı.

Araçta bulunan ve isimleri Yakup Aslan, Murat Demirel, Nurettin Yılmaz ve Tayfun Şardağ olduğu öğrenilen arkadaşlar çeşitli yerlerinden yaralandılar, olayın şoku ile araç sürücüsü kaza yerinden kaçınca ismi öğrenilemedi.

Kaza sonrası aracı takip eden diğer araç yaralıları alarak Giresun Prf. Dr. A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesine götürdü.

cesurgiresunkaza

Bu arada araçta bulunan ve isminin Cesur olduğu öğrenilen Cins bir yavru köpeğe ise kaza yerine gelen vatandaşlar sahip çıktı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.