SON DAKİKA!

GEÇMİŞ OLSUN İLHAN APAYDIN!

Kuzey Avrupa Giresunlular Dernek Başkanı İlhan Apaydın’ın evi bu sabaha karşı kunadaklanmak istendi. Sabahın erken saatlerinde herkes uykuda iken evine atılan molotof kokteyli yerde patlayınca olası bir yangın yada facianın önüne geçildi.

ilanapaydinkundaklama

Almanya’nın Hamburg şehrinde yaşayan ve Giresun etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden olan Kuzey Avrupa Giresunlular Dernek Başkanı ilhan Apaydın’ın ikamet ettiği konutunda bu sabaha karşı hareketli saatler yaşandı. İlhan Apaydın’ın evine atılan bir molotof kokteyli çatıda patlamayınca yere dğştğ ve yerde alev aldı. Çatıdan gelen sesler üzerine ayağa kalkan ve yerde yanan molotof kokteylini söndüren İlhan Apaydın olayı büyük şaşkınlıkla izledi.

Kuzey Avrupa Giresunlular Dernek Başkanı İlhan Apaydın ” Benim bir düşmanım yok hala olayın şokundayım. Allah bizi korudu evin üzerinde patlayıp yanmaya başlasa belkide daha büyük bir facia olacaktı. Şimdi verilmiş sadakamız varmış ki bir sorun yaşamadık. Polise gereken bilgileri vereceğiz. olayın olduğu andan itibaren bizleri arayıp soran herkesten Allah razı olsun.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.