Uncategorized

Gençler buyil kötü basladi

Stat: Merkez
Hakemler: Muzaffer Öztürk**, Murat Zavrak**, Ramazan Keles**
Giresunspor : M. Akif***, Taner***, Yasar***, Hakan***, Onur***, Ali Zorlu***, Sükrü** dk.60 Tolgay**, Talha*** dk.62 Furkan**, Tuncer*** dk.68 Y.Ziya, Eren***, M.Kara***
Orduspor; Mikail**, Cemal**, Anil**, Burak***, Hakan**dk.80 Ferhat**, Semih***, Yasin***, Gökhan***dk, 76 Erdem**, Sercan***, Tarkan** dk.59 Ayhan**, Gökhan***
Kirmizi kart: D. 90 +2 Gökhan (Ordu)
Goller: Dk.33 Murat Kara (Giresunspor), dk.53 Anil (Orduspor)
 
Karsilasma Giresunspor un santra vurusuyla basladi. Ilk 5 dakikada Orduspor üstün gibi görünse de bu dakikadan sonra Giresunspor oyuna agirligini koydu ve sahanin hakimi oldu.
Dakika 12: Sag kanattan gelisen Giresunspor ataginda Talha ceza sahasi içinden sert vurdu ancak top yandan auta gitti.
Dakika 25: Sükrü Can in pasiyla ceza sahasina giren Eren sol ayagiyla çok güzel vurdu ancak kaleci topu ayni güzellikle çikardi ve kornere atti.
Dakika 27: Ali Zorlu nun güzel pasiyla ceza sahasi içinde bulusan Murat Kara nin sutunu kaleci kornere tokatladi.
Dakika 30: Orduspor un sag taraftan kullandigi serbest vurusta Gökhan kafayi vurdu ancak kaleci Mehmet Akif topu iyi çikardi.
GOL Dakika 33: Giresunspor yari sahasinda kullanilan serbest vurusta Eren topu kafayla arkadasi Tuncer e indirdi, o da solunda bulunan Murat i iyi gördü. Topla bulusan Murat 2 rakibini geçtikten sonra düzgün bir vurusla topu kalecinin solundan aglara gönderdi.
Dakika 35: Tuncer in kafayla indirdigi topla bulusan Eren güzel bir vurus yapti ancak top üstten auta gitti.
Dakika 45: Karsilasmanin ilk yarisina 1 dakikalik duraklama eklendigi anda Sükrü Can uzaktan bir vurus yapti, kaleci topu son anda kornere çeldi. Posizyonun devaminda yine Sükrü nün kullandigi kornerde Hakan kafayla topu güzel yere gönderdi ancak kaleci topu kolayca kontrol etti. Ikinci yariya Orduspor, daha hirsli basladi.
53. dakikada Orduspor korner kullandi. Gelen top M. Akif in elinden sekti. Kisa düsen topu Anil aglara gönderince Orduspor beraberligi yakaladi.
Iki takimin bundan sonraki çabalari gol getirmedi ve müsabaka 1-1 sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.