SON DAKİKA!

GIRDEF Ziyaretlere Devam Ediyor

Ziyarette ilçede yasayan hemserilerimizin sorunlari Giresun ve Dereli bölgesinde her geçen tirmanan terör ve güncel konular ele alindi.

 

Kartal Derelililer dernegi baskani Hüseyin Usta tarafindan davet edilen GIRDEF genel baskani Sitki ADA ve genel baskan vekili, gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar Istanbul Kartal da yasayan hemserilerimizle bir aksam yemek yiyip karsilikli dert dinlediler.

 

ziyarete gazetemiz Dereli temsilcisi Turgut Ayaz ve Ozan Gezgini ile bir grup hemserimiz de katildi.

 

Kartal Dereliler dernek baskani Hüseyin Usta ” Giresun birlikteligi adina üzerlerine düsecek bütün görevleri yapmaya hazir olduklarini, alacaklari karar ile Giresun Dernekler Federasyonuna katilacaklarini”  açikladi.

 

Ziyarette kisa bir konusma yapan GIRDEF genel baskani Sitki ADA ” bir çok platformda bu konusmalari yapiyorum. Giresun ilinin bütünlügü adina üzerime düseni yapmaya hazirim. Bu aksam Kartal da Dereli ilçemizin güzide insanlari ile birlikte olmaktan büyük keyif aldim bizleri burada agirlayan basta degerli baskanim Hüseyin Usta degerli sanatçi kardesim Ozan Gezgini ve Gurbetçi Giresun Gazetesi Dereli temsilcisi Turgut Ayaz beylere tesekkür ediyorum” seklinde konustu.

 


 

Ziyarete Kartal Derelililer Dernegi Baskani Hüseyin Usta basta olmak üzere diger dernek yöneticileride katildi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.