SON DAKİKA!

GİRESUN 2014 YEREL SEÇİMLERİ OY VERME GÖRÜNTÜLERİ

30 Mart 2014 günü yapılan ve Giresun’da kayda değer hiç bir olumsuzluğun olmadığı Mahalli İdareler Seçimlerinde başta adaylar olmak üzere oy veren Giresun protokolü renkli görüntüler verdi.

kerimaksuoykullanma

Giresun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu oyunu oturduğu Erikliman Mahallesi Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nde kurulan sandık’ta kullandı.

Kerim Aksu yaklaşık 6 aydır çalışıyoruz, biz söylenecek ne varsa söyledik, artık söz sırasında aziz Giresun halkında onlar oyları ile bizim yaptıklarımızı ya onaylayacak yada reddedecek. dedi.

prfdryilmazcansecimsandigi

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prf. Dr. Yılmaz Can ise oyunu seçmen olarak kayıtlı olduğu Çıtlakkale Mahallesi Namık Kemal İlköğretim Okulunda kullandı.

Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Prf. Dr. Yılmaz Can ” Çok yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Giresun halkına yapabileceğimiz vaatlerde bulunmaya çalıştık. İktidar gücünü Giresun ile buluşturmak istedik. Karar Giresun halkının çıkan sonuç ne olursa başımızın tacıdır.” dedi.

drerzurumoykullaniyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum oyunu kayıtlı olduğu Hacı Miktat Mahallesi’nde kurulu Mithatpaşa İlköğretim Okulunda kullandı.

Okula gelişi sırasında Giresunluların yoğun ilgisi ile karşılanan Dr. Orhan Erzurum önce okulda kurulu btn sandıkları dolaşarak, sandıklarda görev alan bütün görevlilere başarı diledi.

Daha sonra oy vereceği sandığa gelen MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum ” Hayırlısıyla seçim maratonunun sonuna geldik. Vatandaşlarımız bugün oylarını kullanıyorlar. Huzur ve güven içerisinde bir seçim yaşıyoruz. Giresun’da çok güzel bir seçim kampanyası yaşandı. Centilmence bir yarış oldu. MHP olarak bugün biz de Giresun’da özlediğimiz tabloyu gerçekleştirmek işitiyoruz. Biz siyasetçiler haftalarıdır, aylardır çok konuştuk, projelerimizi anlattık artık son sözü ise sandıkta halkımız söyleyecektir. Ben Giresun’un kazanmasını diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.