SON DAKİKA!

Giresun Atatürk Stadyumuna Lider Veda Eden Çotanaklara Şehir Desteği

Yeni Stadına taşınacak olan TFF 1. ligi ekibi Giresunspor Atatürk Stadyumunda oynadığı son karşılaşmayı en yakın rakibi olan İstanbul Tuzlaspor’u 3-0 gibi net bir skorla yenerek ligin ilk devresini lider kapatmayı başarmıştı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, TFF 1. Lig’de fırtınalar estiren ve ligin ilk yarısını 35 puanla lider tamamlayan Giresunspor’u tebrik ederek: “Yolun sonu inşallah şampiyonluk olacak” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her fırsatta yeşil beyazlı takımın başarısıyla gurur duyduklarını belirterek: “Giresunspor bizim baş tacımız, göz bebeğimiz, Giresunspor bizim için çok önemli. Şu an çok iyi giden, sezonun ilk yarısını lider olarak tamamlayan bir Giresunspor’umuz var. Bu yolun sonunda inşallah şampiyonluk coşkusu yaşayacağız. Bu birlik ve beraberlikle bu başarının geleceğine inancımız tam. İnşallah ikinci yarı maçlarımızı da Çotanak Spor Kompleksi’nde oynayacağız. Çok güzel bir kompleks oldu. Bu kompleksi de şehrimize kazandıran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye, AK Parti Giresun milletvekilleri ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Görevde oldukları süre boyunca her fırsatta Giresunspor’un maddi ve manevi yanında olduklarını kaydeden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Başkan ve yönetim kuruluyla istişare halindeyiz. Takımın sıkıntı yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu başarının devamı için destek vermeye de devam edeceğiz. Yılların özlemini dindirmek için gün birlik ve beraberlik günü.” diye konuştu.

Öte yandan, Tuzlaspor maçı öncesinde Belediye tarafından şehrin birçok bölgesine Giresunspor bayrağı asılarak, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından şampiyonluk yolunda başarı dileğinde bulunulmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.