SON DAKİKA!

GİRESUN CHP İL BAŞKANLIĞIN’DA SİNAN KİTAPÇI DÖNEMİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanlığın’da görev değişimi yapıldı. Milletvekilliği aday adaylığı için il başkanlığından istifa eden Eşref Karaibrahim’in yerine Sinan Kitapçı atandı.

Giresun’da Parti il binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Eşref Karaibrahim, önce partisi, sonra halk yetki verirse mecliste, vermez ise partiye her alanında hizmet etmeye devam ereceğini söyledi.

Görev değişiminin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Eşref Karaibrahim “ Bilindiği gibi milletvekilliği için il başkanlığından istifa ettim. Yeni görevi ise Sinan Kitapçı arkadaşımıza devrediyorum. CHP Giresun’da başarılı bir örgüttür. Ev ev geziyor halkımızla kucaklaşıyoruz. Tüm teşkilatımız güzel çalışmalara imza atıyor. Bu bir bayrak yarışıdır, elim her daim taşın altında olacaktır. Yolumuz iktidar olacaktır” dedi.

Yeni görevi devralan Sinan Kitapçı da CHP’nin iktidarı için mücadele edeceğine vurgu yaparak “Önümüzdeki seçimlerde başarılı olmak zorundayız. Türkiye çok kötü yönetiliyor, Türkiye’nin CHP’ye ihtiyacı var. Türkiye Cumhuriyeti CHP iktidarı ile normalleşebilir. İşimiz çok zor olsa da CHP’nin iktidarı için mücadele vereceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.