SON DAKİKA!

Giresun Dernekler Birligin den Kinama

 

 

 

 

 

 


 


Giresun ili, Dereli ilçesi, Tamdere Köyü, Kanlihan köprüsü mevkiinde, devriye gezen askerlerimize karsi uzaktan kumandali mayin patlatilmasi sonucu, Jandarma Astsubay Ahmet Eryilmaz sehit olmus, erler Osman Kaya ile Erdem Ay yaralanmistir.

 

Bu menfur saldirinin, tüm istihbarat bilgilerine, Star yazari Samil Tayyar ile Bugün Gazetesi yazari Adem Arslan’in köse yazilarindan bile bildirilmesine ragmen, Giresun ilimizde gerçeklestirilmis olmasi manidar ve düsündürücüdür.

Insanimizin böylesine hain bir saldiri karsisinda soguk kanliligini korumasi, il sinirlari içinde yasayan herkesin, son derece dikkatli olmasi, demokrasi yolunda hizla yol alan milletimizin, tarihten süzülerek gelen kardeslik duygularini asla bozmamasi gerekmektedir.


Giresun Dernekleri Birligi ve bize bagli tüm derneklerimizle, teröre karisan, terörizme arka çikan mihraklari, ülkemize ve insanimiza yönelik terörist saldirilari siddetle ve nefretle kiniyoruz. Bu menfur saldirida hayatini kaybeden askerimize Allah’tan rahmet, (yaralilara acil sifalar) Kahraman Türk Silahli Kuvvetlerimize, Güvenlik Güçlerimize, Yüce Türk Milletine ve sehitlerimizin ailelerine bassagligi ve sabirlar dileriz.


Saygilarimizla,
Giresun Dernekleri Birligi, Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.