SON DAKİKA!

GİRESUN EMİT FUARINA HAZIRLANIYOR

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’da 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında 23 üncüsü düzenlenecek olan 2019 EMİTT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na ilimizin katılımı ve fuarda en iyi şekilde tanıtılması için çalışmalara başlandı.

Çalışmalar kapsamında, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında, 5 Ocak Cumartesi günü İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Tirebolu ilçesinde Bal Otel’de bir toplantı düzenlendi.

Toplantıda, turizm zenginliklerinin ve sahip olduğumuz değerlerin iç ve dış pazarda tanıtılması açısından önemli bir rol oynayan fuarla ilgili olarak; stand tasarımı, fuar süresince yapılacak çalışmalar üzerinde konuşuldu.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, bu tür fuar ve tanıtım organizasyonlarının ilimiz tanıtımına oldukça katkı sağladığını belirterek, yapılan çalışmalarda kamu kurum ve kuruluşları ile turizme yönelik faaliyet gösteren işletmelerin işbirliğinin, birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

İşletmecilerin oldukça ilgi gösterdiği toplantıda, EMİTT Fuarı’nda yapılacak çalışmalar hakkında detaylı bilgilerin alınmasının ardından ilimiz turizmiyle ilgili yapılabilecek diğer çalışmalar hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları başkanlığındaki toplantıya; Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Ticaret Borsası Başkan Vekili Hamza Bölük, Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, DOKA İl Koordinatörlüğü uzmanları ile ilimizde faaliyet gösteren konaklama işletmeleri, seyahat acentaları ve yiyecek içecek işletmeleri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.