SON DAKİKA!
giresunemniyetkalesidergisi

GİRESUN EMNİYET KALESİ DERGİ YAYINDA

Giresun Toplum Destekli Güvenlik Hizmetlerini Güçlendirme, Destekleme ve Yaşatma Derneği tarafından hazırlanan “Giresun Emniyet Kalesi’ adlı derginin ilk sayısı yayımlandı.

giresunemniyetkalesidergisiilksayi

Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, dernek binasında derginin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, emniyet teşkilatı olarak yaptıkları faaliyet ve çalışmalarımızı hem vatandaşlara duyurmak noktasında bir yayın organı hazırlamayı düşünürken dernek yönetiminin bu noktada aynı düşünce içinde olduklarını ve birlikte çalışmalara başladıklarını söyledi.

Hem tarihi, kültürel, fikirsel bir dergi ortaya koymak, hem de emniyet teşkilatının sesi soluğu olmak amacıyla hazırladıkları dergiyle bir takım bağışlar elde edip emniyet teşkilatının daha modernleşmesi noktasında fayda sağlamak amacını güttüklerini ifade eden Bulak, “Dernek ile teşkilatımızın amaçları örtüştü. Biz de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Güzel bir dergi ortaya çıktı. Önümüzdeki günlerde çok daha zengin içerikli, tüm halkın her kesimine hitap edecek sayılarımız yayınlanacaktır. Dergimizin ortaya çıkarılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Dernek Başkanı Cevdet Turan ise derginin polis teşkilatı ile vatandaşları birbirine daha da kaynaştıracağına inandığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.