SON DAKİKA!

GİRESUN EMNİYET MÜDÜRÜ UĞUR ÖZTÜRK KAN VERDİ

Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldikten sonra emniyet müdürlüğünde kan bağışında bulundu.

Göreve yeni başlayan Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk Polis Evi Sosyal Tesisleri’nde basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Burada gazetecilerle sohbet eden Emniyet Müdürü Uğur Öztürk daha sonra Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen kan bağışı programına katılarak kan bağışında bulundu.

“Devlet ve millet için canını her zaman feda eden bu teşkilat ihtiyaç olduğunda hayat kurtarmak için kan verir” diyen Müdür Uğur Öztürk, “Geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışı kampanyasını Giresun ilimiz de de arkadaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Kan hayat kurtarır diyoruz ve sağlığı müsait olan bütün vatandaşlarımızın kan vermesinin önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ayrıca, Perşembe günü Sabah saat 10.00’da valilik önünde düzenlenecek olan Polis Haftası törenine bütün Giresunluları davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.