SON DAKİKA!

GİRESUN FEDERASYONU SEN TASARLA DÜNYA GÖRSÜN

Merkezi İstanbul’da bulunan Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu (GİRFED) tarafından “Sen Tasarla Dünya Görsün” isimli bir afiş yarışması düzenlendi.

Giresun Federasyonu, “Sen Tasarla Dünya Görsün” yarışması ile Giresun’a ait afiş, resim, fotoğraf, şiir ve edebi metinleri Giresunluların beğenisine sunacak.

giresunfederasyonugiresungunleriyarisma

Giresun Federasyonu tarafından düzenlenen “Sen Tasarla Dünya Görsün” yarışmasında Giresun ile ilgili dijital ortamlarda tasarlanan afiş, resim, fotoğraf, şiir, edebi metinler ve 8. Giresun Günleri’ne dair her türlü fikir, öneri ve görüşler değerlendirilecek. tasarimgonder.com isimli siteye bir ay içinde gönderilen çalışmaların sonuçları da yine aynı siteden açıklanacak. Birinci olan çalışmanın tablet kazanacağı yarışmada, fikir ve eserlerinden yararlanılan katılımcılara ise 8. Giresun Günleri Onur Belgesi verilecek.

Bu yıl 1-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 8. Giresun Günleri kapsamındaki yarışmanın sonunda sergilenmeye değer bulunan eserlerin İstanbulluların beğenisine sunulacağını ifade eden Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, “Giresun Günleri, sadece Federasyonumuza ait bir etkinlik değil. Bu organizasyonunun yaydığı enerji, gördüğü rağbet, takdir ve öncülük hususlarında Giresunlu hemşerilerimin çok büyük payı var. Giresun Günleri ile ilgili olarak ortaya çıkan muhteşem tablonun en büyük katkısı her zaman hemşerilerimden gelmiştir. Bu yıl 1-2-3-4 Mayıs 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan 8. Giresun Günleri’nin afiş tasarımında da Giresunlu hemşerilerim başta olmak üzere, bütün Giresun severlerin katkılarını arzu ettik. Organizasyona onların da bu şekilde müdahil olmasını istedik. Bu amaçla ‘Sen Tasarla Dünya Görsün’ isimli bir yarışma düzenledik. Burada, tasarlanmış afişlerin yanında, Giresun ile alakalı her türlü bilgi ve belgenin değerlendirilmesi söz konusu olacak” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.