DÜNYA

GİRESUN GECESİ SPONSORLARINA TEŞEKKÜR

Giresun’un Yurtdışında prestijli derneklerinden Stuttgart-Münih bölgesi Karadeniz Giresunlular Derneği 02 Mart 2013 gecesi yapacağı dayanışma gecesine sponsor olan firma ve şahıslara teşekkür etti.

Karadeniz Giresunslular Dernek Başkan Yardımcısı Cevat Öksüz ” Gecemiz için çalışmaların sonuna geldik heyecanla hemşerilerimizi salona bekliyoruz. Gecemize sponsor olan Ana sponsorlarımıza minnettarız. Derneğimizin faaliyetlerine destek veren hemşerilerimize ve sponsorlarımıza teşekkürü borç biliyoruz.” dedi.

Öte yandan gece için Giresun, Ankara, İstanbul’dan katılımlarında belli olmaya başladığı öğrenildi. buna göre Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu geceye katılacak , İstanbul’dan Haberciler Derneği Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Giresun’dan ve ilçelerimizden Belediye Başkanları, Ankara’dan bürokraside görev yapan bir çok hemşerimiz geceye katılacağını açıkladı.

GECENİN ANA SPONSORLARI

karadenizevsponsor

 

TEŞEKKÜRLER…………

gece2013stuttgart

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.