SON DAKİKA!

GİRESUN GECESİNE RESMEN AKIN VAR

Stuttgart-Münih Bölgesinde yaptığı organizasyonlar ile ses getiren Karadeniz Giresunlular Derneği 3. Dayanışma Gecesi için Avrupada yaşayan hemşerilerimiz başta olmak üzere Türkiye’den resmen akın var.

Başta sanatçılar Gizem Kara, Ali Gedik, Soner Sağlık olmak üzere Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Karadeniz Giresunlular Derneği Dergisi Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Nihat Kosovalı, Dr. Bora Ok gibi isimlerim katılacağı kesinleşen Giresunlular Dayanışma gecesine, Mülheim Giresunlular Uyum Derneği Başkanı Aydın Petekçi, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Sosyal Yardım Sandığı Başkanı ve Haç, Umre Müdürü Ali Özdemir, DİTİB Foyebach Cami Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çakır, Bölgede bir çok belediye başkanı, Alman ve Almanya kökenli Türk milletvekilleri, Konsolos ve Konsolosluk yetkilileri şimdiden yerlerini ayırtıp geleceklerini açıklayan isimler oldular.

Gecenin bilgileri ve biletler için;

stuttgartkaradenizgiresun2014

3 yorumlar

  1. Bu geceye isviçreden gelip katılacağım. Ali Gedik ve Gizem Kara süper terçih teşekkürler kim düşündüyse…..

  2. Harika Güngör

    Almaya da olmayı çok isterdim böyle güzel bir gece neden İstanbul da olmaz….herkese iyi eğlenceler dilerim….İstanbul Yebosnadan selamlar….

  3. Müthis bir kadro olmus bende gecede olacagim Giresunlu degilim ama sanatcilari izlemek icin orada olacagim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.