SON DAKİKA!

GİRESUN İL ÖZEL İDARESİNE ARAÇ TAKVİYESİ

Giresun İl Genel Meclis Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, İl Özel İdaresi araç parkına 1 araç ile 4 iş makinesi kazandırdıklarını söyledi.

A.Mürşit Gürel, yaptığı açıklamada, Giresun halkına daha iyi hizmet verme adına araç parkının yenilerek güçlendirildiğini belirtti.

Son olarak 1 kamyon, 1 yol çizgi makinesi, 2 beton mikseri ve 1 yama silindiri alımı yaptıklarını ifade eden A. Mürşit Gürel, “Yeni araç ve iş makineleri 820 bin liraya mal oldu. Bu alımlarla hem araç parkımız yenilenmiş hem de güçlendirilmiş oldu. Yeni araç ve iş makinelerimizle Giresun halkına yönelik daha iyi hizmet verilecek” dedi.

Abdullah Mürşit Gürel, İl Özel İdaresinin eğitime de önemli katkılarda bulunduğunu ifade ederek şunları kaydetti: “İlimizde eğitim ve öğretimin altyapısı hızla tamamlanıyor. Bu kapsamda yeni okullar açılarak eğitim ve öğretimin hizmetine sunuluyor. Bu okullardan biri olan İl Özel İdaresi tarafından Tirebolu ilçesinde inşa edilen 16 derslikli Sakarya İlkokulu. Okulun yapımında sona yaklaşıldı. Kısa sürede hizmete girerek ilimizde eğitim öğretim kalitesinin artırılmasına önemli bir katkı sağlayacaktır.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.