Uncategorized

Giresun Internet Tv Yayina Basladi

Piraziz Ses Medya imtiyaz Sahibi ve Gazetemiz Piraziz temsilcisi Aykut DEMIRCAN Gazetemize Su Açiklamalarda bulundu. ; Uzun süredir gündemimizde olan Projeyi hizmete sunmanin mutlulugunu Yasiyoruz .


Son zamanlarda Giresun ve çevresinde yasanan terör olaylari sebebiyle Türk halki  Giresun’u bir terör bölgesi olarak düsünüyordu ve bizlerde bu dogrultudan yola çikarak ; Türkiye’ye Giresun’un ne kadar güzel bir il oldugunu Kümbet, Bektas, Kulakkaya, Aymaç ve,Tamdere yaylalariyla  Yesilliklerle dolu bir cennet oldugunu Giresun TV araciligiyla anlatacagiz.

Yeni bir ses ve yeni bir soluk olarak yayin hayatina girecek olan Giresun TV Internet Televizyonu ve Haber Portali nin  temel amaci, halkin dogru bilgilenmesini saglamak olacaktir. Klasik bir haber sitesinden çok, özel haberleriyle dikkat çekecek olan sitemiz, soracak ve sorgulayacaktir.

Sizlere verilen mesajlardan çok, satir aralarinda sizlere ne verilmek istendiginin sifrelerini çözecek bir yayin politikasi güdecektir. Sunuda belirtmek isterim ki  Giresun Tv yönetim kurulunda çok önemli bir isim bulunuyor daha önce CINE 5 ‘de görev yapmis ve Giresun TV ‘de genel yayin yönetmeni olarak görev alan Mevlüt ÖZTÜR’ün Giresun TV’ye çok seyler katacagina inaniyorum. Diyerek açiklamalarina son verdi.GIRESUN TV  / www.Giresuntv.com 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.