Uncategorized

Giresun MEB Arel Üniversitesi Is Birligi

Seminere, Istanbul Arel Üniversitesi Rektör Yardimcisi Prof. Dr. Nevin Cigerim ile Istanbul Arel Üniversitesi Ögretim Üyesi ve NTV Dogru Tercih Program Yapimcisi Sadik Gültekin konusmaci olarak katiliyor.Toplumsal ilerlemenin arastiran, yaratici, özgürlükçü, kaliplasmis dogmalari kabul etmeyen, özgün ve özgüvenli bireyler yetistirmekle mümkün olabilecegini egitim felsefesi olarak benimseyen Istanbul Arel Üniversitesi,  Türkiye geneli egitim seminerlerine Giresun ili ile devam ediyor. 

Istanbul Arel Üniversitesi ve Giresun Il Milli Egitim Müdürlügü isbirligi ile gerçeklestirilecek seminer, Giresun Il Özel Idare Konferans Salonu’nda, 7 Nisan 2011 Persembe günü 14.00 / 16.00 saatleri arasinda düzenleniyor.


“Meslek Seçimi ve Sinav Sistemi” konulu seminerde Giresun ili genelindeki tüm 12.sinif ögrencilerinin sinav öncesi soru ve sorunlarina cevap bulmak amaçlaniyor.Dünya Üniversitesi olma yolunda egitim ögretim kalitesini her geçen gün yüksek noktalara tasiyan Istanbul Arel Üniversitesi, Fen Edebiyat, Mühendislik – Mimarlik, Iktisadi ve Idari Bilimler, Iletisim, Güzel Sanatlar Fakülteleri, Saglik Bilimleri, Uygulamali Bilimleri Yüksekokulu, Meslek Yüksek Okulu ve Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri Enstitüleri ile uluslararasi ve akademik standartlarda egitim veriyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.