SON DAKİKA!

GİRESUN MEDYA PLATFORMUNDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

İstanbul’da gönüllü gazetecilerin bir araya gelerek oluşturdukları Giresun Medya Platformu düzenlediği kahvaltılı kongre ile yeni başkanını belirledi.

Kurucu başkanlığını Giresunlular Haber imtiyaz sahibi Eynesilli Ali Şükrü Kara’nın yaparak yaklaşık 8 yıl görev yaptıktan sonra Kelkit Vadisi Temsilcisi Şebinkarahisarlı Duayen Gazeteci Sadi Toygar’a devredilen Giresun Medya Platformu iki dönemin sonunda Medya Giresun haber sitesi imtiyaz sahibi İbrahim Balcıoğlu’na devredildi.

Bugün sabah saatlerinde kahvaltı ile başlanan kongre programa katılan bütün gazetecilerin ortak kararı mevcut başkan Sadi Toygar’ın göreve devam etmesi yönündeydi. Ancak Sadi Toygar bu işin bir gelenek haline gelmesi gerektiğini iki dönem görev yaparak Giresun ve Giresunlu gazeteciler için en iyisini yapmaya çalıştığını vaktinin elvermesi halinde yönetici olarak arkadaşlara yardım etmeye devam edeceğini ancak başkanlık görevini devretmek istediğini açıkladı. Bu kararın üzerine aday olmak isteyen İbrahim Balcıoğlu salonda bulunan bütün gazetecilerin ortak kararı ile Giresun Medya Platformunun 3. Başkanı oldu.

Salonda devir teslim ve Sadi Toygar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.