SON DAKİKA!

Giresun MHP Delegeleri Tam Kadro Ankara’da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Büyük Kongre Delegeleri ve Giresun’da halen devam eden belediye başkanları tam kadro 13. Olağan kongreye katılarak mevcut genel başkan Dr.Devlet Bahçeli’ye destek verdi.

Giresun il Başkanı Ertuğrul Gazi Konal başkanlığında oluşan heyette Alucra belediye başkanı Suat Aybar , Çamoluk belediye başkanı Fatih Düz, Giresun Merkez Duroğlu belde belediye başkanı Halil Çetin ve Yağlıdere belediye başkanı Yaşar İbaş ,Yağlıdere ilçemizin beldesi olan Üçtepe belediye başkanı Gasım Akıllı üst kurul delegeleri katıldı.

“İstiklal İçin Birlik İstikbal İçin Dirlik” ve “Kazanan Türkiye Olacak “Slogonları ile MHP genel başkanı Devlet Bahçelinin açılış konuşması sonrasında oylamaya geçildi. Yalnızca delegelerin katıldığı 13.Olağan büyük kurultayda yaklaşık 1300 delege oy kullandı.

Ankara Kapalı Spor Solonunda düzenlenen kurultayın sonunda delegeler oy kullandı. Oy kullanımından sonra açılan sandıklarda 1277 oy ile Osmaniye Milletvekili Dr. Devlet Bahçeli yeniden Genel Başkanlığına Seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.