SON DAKİKA!

Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Esnaf Ziyareti Yaptı

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun merkez ve ilçelerde esnaf ziyaretinde bulundu.

Giresun Milletvekili Cemal Öztürk; Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlattı. Cemal Öztürk “Esnaf ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:’Devlet, millet el ele vererek inşallah bu zor günleri atlatacağız. Salgın sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Ancak devletimiz tüm imkanlarını seferber ederek, bu zor zamanlarda hem vatandaşlarımızın hem de iş dünyamızın yanında olduğunu göstermiştir. ‘Devlet millet için vardır’ anlayışı ile hareket ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin yanında olmaya, tüm kesimlere destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu sıkıntılı salgın döneminin üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz”dedi.

Cemal Öztürk, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: ‘Esnafımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Hemşehrilerimiz günün her saatinde hangi konuda olursa olsun sorunlarına çözüm üretmemiz için bizimle görüşebilirler. Vatandaşlarımızın huzur ve rahatı için çalışıyoruz’

Giresun Miletvekili Cemal Öztürk’e, ziyaretlerde AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer ve partililer eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.