SON DAKİKA!

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ORHAN ERZURUM’A SAHİP ÇIKIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum seçim gezilerini halkın arasında sürdürürken, bu zamana kadar hiçbir zaman salon siyaseti yapmadığını belirterek, “Halkın içerisindeyiz, halkın içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bazı kesimlerin maddi imkânlarını kullanarak halkı bir salonda toplayıp güç gösterisi yapmaya çalıştığını belirten Dr. Orhan Erzurum “Birileri seçilir gider, 4 sene telefonda sesini dahi duyamazsınız ama bizler yine hep sizin aranızda içinizde oluruz” şeklinde konuştu.

HÜKÜMET KONAĞINDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Milletvekili Dr. Orhan Erzurum Giresun Hükümet Konağında yaptığı ziyarette yoğun ilgiyle karşılaşırken 1 Kasım seçimleri öncesi moralini adeta en üst seviyeye çıkardı. Hükümet Konağında görev yapan memurlar ve bürokratlardan destek isteyen Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Giresun’un bütün yükünü çeken sizlerin Ankara’da en büyük destekçisi olacağım. Bizler siyaseti kendi çıkarlarımız için değil halkın çıkarları için kullanacağız” ifadelerine yer verdi.

“HANGİ YÜZYILDA YAŞIYORUZ”

Seçim gezilerini Giresun merkezde sürdüren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum vatandaşlara AKSA Çoruh elektrik işletmesini şikayet ederek “Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz, halen birçok mahallemiz ve sokağımız akşam olduğu zaman zifiri karanlığa bürünmüş durumda. Sokak lambalarını yapmaktan, tamir etmekten aciz bir AKSA Çoruh var. Buna rağmen gelin görün ki Giresun merkezde her elektrik direğinde Nurettin Canikli’nin reklam afişlerini görüyoruz. Elektrik direklerine reklam afişi asan arkadaşlar, direklere çıkmışken aydınlatma sorunlarını da çözseydi bari” vurgusunu yaptı.

BATLAMALILAR PLATFORMU İLE BİR ARAYA GELDİ

Günün son gezisini Batlamalılar Platformuna yapan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, burada platform üyelerinden destek isterken bir dokundu bin ah işitti.

Batlamalılar Platformu adına söz alan Başkan İbrahim İlyasoğlu, Nurettin Canikli’nin 5 sene önce yaklaşık 1500 Batlamalının huzurunda 1000 kişilik okul sözü verdiğini, ancak geçen yıllar içerisinde bu söz için hiçbir gelişme yaşanmadığını, devlet erkanı tarafından bu vaadin gündeme dahi alınmadığı ifade etti.
Batlamalıların şikâyetlerini ve taleplerini dinleyen Dr. Orhan Erzurum, şunlara yer verdi; “Yıllardır sizleri aldatıyor, sözler verip gidiyor sonra çuval dolusu oy alıyorlar. Bu seçim sizleri aldatanlara gerekli cevabı verin. Size değer veren, sizden olan kişilere sahip çıkın. Batlama vadisi için yapılması ne gerekiyorsa biz yapmaya hazırız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.